Pravidelná témata kurzů

Time management pro ženy

Time management pro ženy - "bonbonek" pro všechny ženy, které nezapadají do světa klasického time managementu a vnímají, že to potřebují žít jinak. Jsme cyklické, naše kalendáře jsou zaplněné termíny a prací, ale my nemáme stále stejný výkon, zaměření, schopnost organizovat, plánovat, realizovat. Jsou dny, kdy jsme královny, a dny kdy můžeme spokojeně ustoupit a být v ústraní. Jak na to? A jak najít rovnováhu v osobním a pracovním čase?

 

Rétorika pro ženy

V každé z nás je dobrá mluvčí, prezentátorka svých nápadů, myšlenek, vizí. Stačí jí povzbudit, poskytnout oporu a nabídnout možnosti a nástroje.

V kurzu získáte základní znalosti a dovednosti pro přípravu prezentace, práci s hlasem a tělem, zvládání trémy a nervozity. Zároveň vám nabídneme tipy a doporučení jak posílit ženské talenty a dary při svém vystoupení před lidmi.

Budeme hledat a objevovat svůj optimální a přirozený projev, tak abychom mohly být spontánní a zároveň jasné i autentické.

 

Zamilujte se do sebe

Den plný lásky a radosti. Sebeláska, sebeúcta a sebedůvěra budou naše 3 témata, krása, péče, líčení, ​láska sama k sobě a objevení svých vlastních každodenních rituálů. Je krásné se vnímat jako žena a dovolit se sama sebe hýčkat, a také se ale nechat a dovolit se hýčkat.

 

Já a Ty

Tvořivý a inspirativní víkend volně navazující na Loutí. Určeno pro ženy i dívky, které zajímá kdo jsou, jaké jsou jejich vztahy a jaké si je přejí mít... nebo-li stále žasnu nad životem a jsem vděčná i zvědavá, co pro mě přichystá každý den. Zaměřeno na prožívání - emoce, vztahy - komunikace. vize a přání - realizace.

 

Tajemství ženské spokojenosti

S radostí opakujeme úspěšný inspirativní víkend pro ženy i dívky, které mají chuť být v tvořivém kruhu a dát prostor svojí spokojenosti - zažít si spokojenost, dostat jí pod kůži a vědomě s ní žít. Tentokrát na krásném místě Českého Švýcarska.

 

 

Rétorika pro ženy

12.10. 2018

od 9:00 do 16:00

V každé z nás je dobrá mluvčí, prezentátorka svých nápadů, myšlenek, projektů a vizí.

Stačí jí povzbudit, poskytnout oporu a nabídnout možnosti a nástroje.

V kurzu získáte základní znalosti a dovednosti pro přípravu prezentace, práci s hlasem a tělem, zvládání trémy a nervozity. Zároveň vám nabídneme tipy a doporučení jak posílit ženské talenty a dary při svém vystoupení před lidmi.

Budeme hledat a objevovat svůj optimální a přirozený projev, tak abychom mohly být spontánní a zároveň jasné i autentické.

 

Obsah

•    3 základní kroky pro přípravu každé prezentace.

•    5 pilířů pro strukturu prezentace.

•    Zvládání trémy, nervozity a strachu, kde najít oporu.

•    Zapojování emocí do mluveného projevu.

•    Image a osobitý styl při různých typech vystoupení.

•    4 elementy v oblékání a jejich využití.

•    Optimální a přirozený projev pro vlastní vystoupení.

•    Navazování zpětné vazby s posluchači.

 

Maximální kapacita kurzu je 10 lidí.

Přihlášky a platba do 30.9. 2018.

Cena 2 200 Kč

Místo: Butik Soline, Dušní 866/22, Praha 1

Time management pro ženy

23.11. 2018

od 9:00 do 16:00

„Jednáme-li ve správnou chvíli, naše potenciální vlohy se proměňují ve skutečné dovednosti.“     Miranda Gray

 

Hlavním cílem kurzu je vyjasnit klasický model time managementu a  seznámit se s novým pojetím ženského plánování času.

Jsme cyklické, naše kalendáře jsou zaplněné termíny a prací ale my nemáme stále stejný výkon, zaměření, schopnost organizovat, plánovat, realizovat. Jak vyrovnat aktivní a pasivní fáze ženské proměnlivosti? Jak podpořit sebe sama a být spokojená v různých etapách životě ženy?  Jak harmonizovat příznaky menopauzy a udržet si v životě optimální hormonální hladinu.

 

Obsah:

Minulost – 4 generace time managementu a způsob plánování

Přítomnost – porozumění podstatě ženství, 4 fáze měsíčního cyklu a optimální doby, menopauza a důvěra ve vlastní tělo

Budoucnost – nové pojetí ženského plánování

4 ženské archetypy, jejich přednosti a image

 

Místo: Butik Soline, Dušní 866/22, Praha 1

Maximální kapacita kurzu je 10 lidí.

 

Lektorky: Aneta Pavlová, Jana Coufalová

www.zivotkrasny.cz

Cena 2 200 Kč

Přihlášky a platba do 5.11. 2018.

 

 

Hormonální jóga a antistresové cviky podle Dinah Rodrigues

 

2. 11. (17-20 h), 3. 11. (9-16 h) 2018

Na dvoudenním kurzu budete uvedeni do hormonální jógové terapie - holistické léčebné technicky působící na fyziologické, fyzické, psychické i energetické úrovni. HJT je výsledkem mnohaletého studia a praxe brazilské terapeutky Dinah Rodrigues, vycházející z několika jógových systémů i z moderních vědeckých výzkumů, a na rozdíl od ostatních jógových proudů se zaměřuje - s dobrými výsledky - na zdravou funkci hormonálního systému.

 

Díky svému holistickému, psychosomatickému zaměření představuje HJT alternativu ke klasické alopatické medicíně: vedle toho, že aktivuje tvorbu hormonů a posiluje řadu orgánů (vaječníky, štítnou žlázu, hypofýzu a nadledvinky), napomáhá rovněž udržet tělesné zdraví a kondici, účinně odbourává stres, emoční problémy i nespavost a konečně vede k aktivaci individuální energie (prány) zodpovědné za celkovou kvalitu života.

 

Místo:

Šestý smysl, Široká 14, Praha 1

Lektorka: Aneta Pavlová

www.zivotkrasny.cz

Cena 2 800 Kč

Kundalini jóga podle Yogi Bhajana

 

1.10. důvěra, 8.10. identita, 15.10. síla,

22.10. integrita, 29.10. prosperita, 5.11. hojnost, 12.11. celistvost, 19.11. odvaha, 26.11. soucit, 3.12. rovnováha, 10.12 sebevědomí, 17.12. víra

 

Čas: 12.00 - 13.00

Být kreativní znamená, žít naplno a jednat ze své podstaty.

 

Kreativita je divoký kůň. Zvu vás na svobodnou jízdu. Základem je udržet balanc mezi rozumem a intuicí. Posilujeme důvěru a integritu. Cestou nacházíme svoji odvahu a přirozenost. Vnášíme do svého života prosperitu a nové vědomí.

Kundalini jóga, kterou spojuji s vytvářením mandal, je cesta, jak propojit praxi jógy s uměním.

Celý kurz trvá 12 týdnů, je inspirovaný Umělcovou cestou

a každý týden se setkáme s jedním důležitým tématem. Budeme pracovat na nalezení našeho zdroje a na rozvoji tvůrčího potenciálu.

 

Cena za jednotlivou lekci 200 Kč

celý kurz 2000 Kč.

Život je krásný, seberozvojové kurzy, meditace, jóga, umělcova cesta, ženská témata, mindfulness, moon mother, sat nam, rasayan, hormonální jóga, kundalini jóga, doteková terapie, rétorika, relaxace