Art jóga podle Yogi Bhajana

soucit, důvěra, vděčnost, prosperita, vytrvalost, humor a láska

 

Datum: 28.1. do 18.3. 2019

Čas: 12.00 - 13.00

Kde: Šestý smysl, Široká 14, Praha 1

Lektor: Aneta Pavlová

Cena za celý kurz: 1 400 Kč (sedm setkání)

Co nás v čeká v hodině:

 

- krija na dané téma (cvičební sestava)

- celestiální komunikace (mudra v pohybu)

- zpěv mantry (zvukové léčivé vibrace)

- relaxace

- kresba mandaly (obraz v kruhu)

Soucit je půdou. Je naší přirozenou podstatou a díky němu dostává náš život naplnění a smysl. Náš tvůrčí potenciál má možnost růst a vyvíjet se v to nejlepší, co v sobě máme. Díky soucitu se přijímáme, nebrzdíme se obviňováním, nepřekážíme si nesplnitelnými sny - jsme schopni žít život naplno abrealizovat své opravdové Já. pro rozvoj a realizaci naší kreativity potřebujeme sedm kvalit. Jsou to:

soucit, důvěra, vděčnost, prosperita, vytrvalost, humor a láska.

 

Nový kurz Art jógy využívá prvky z hatha jógy, kundalini jógy, aktivní imaginace a mindfulness. Je zaměřen na podporu a rozvoj kreativity. Stávám se tvůrcem svého života, objevuji svoje schopnosti a rozvíjím svůj potenciál. Tvořím...

Kundalini jóga - hodiny určené pro začátečníky, které zahrnují dynamické cvičení, zpěv manter, meditaci a relaxaci. Kundalini jóga – to jsou pružná záda, sebedůvěra, dobře fungující nervový, endokrinní a reprodukční systém, láska k sobě, otevřenost v komunikaci s lidmi, zručnost a umění vidět krásu ve všem kolem nás.

Meditace - na úvod hodiny jógová rozcvička, potom 30 minut či déle meditace, s pozorností zaměřenou do sebe a všímavostí k tomu, co se v nás děje. Na závěr relaxace v leže. Praktikováním meditace vnášíme do života spokojenost, schopnost koncentrace a nadhled. Všímavost se postupně začne rozvíjet a prohlubovat v našem životě a my získáme možnost být více "tady a teď".

Život je krásný, seberozvojové kurzy, meditace, jóga, umělcova cesta, ženská témata, mindfulness, moon mother, sat nam, rasayan, hormonální jóga, kundalini jóga, doteková terapie, rétorika, relaxace